Перегляд публікації журналу

Повернутись в журнал

ПРО "ЄВРОБАЧЕННЯ" ЯПОНСЬКОЮ З УКРАЇНИ
Posted by U-jin on 19 May'05 14:08 JST

17 травня 2005 року інтернет-сайт "Японська сторінка" української благодійної організації "Фонд сприяння авторам гуманітарних та соціальних ініціатив "Мрії здійснюються", розпочав публікацію інтернет-новин "Євробачення 2005" японською мовою.

Сайт під назвою "Японська сторінка" був створений на українській, російській, англійській та японській мовах як авторський інтернет-проект Фонду «Мрії здійснюються» (Київ). Це перший інтернет-сайт на японській мові, який був створений в Україні.

"Японська сторінка" www.japanese-page.kiev.ua (external link) була відкрита (спочатку на українській і російській мовах) на початку 2005 року. На цьому першому етапі основним завданням сайту стало інформування громадськості України про Японію та сприяння розвитку дружніх відносин між нашими країнами.

Для інформування японської громадськості про Україну та про її роль в сучасному світі сайт було поповнено розділом на японській мові з інформацією про історію культурних зв'язків між нашими країнами і новинами України, завдяки яким наша країна останнім часом набула широкої світової популярності. І їх числі - перемога Руслани на торішньому Євробачення, «Помаранчева революція» тощо.

До уваги японських відвідувачів сайту різноманітні матеріали, серед яких з 17 травня в японському розділі сайту доступні також новини Пісенного конкурсу Євробачення 2005, подіями якого всі ці дні живе весь Київ, не дивлячись на те, що конкурс починається тільки сьогодні 19 травня. До першого блоку новин увійшли: "Відкриття «Євротабору» на Трухановому острові" (15.05.2005), "Офіційна церемонія відкриття Євробачення" в Маріїнському парку" (16.05.2005), "Благодійний концерт Руслани в «Євроклубі» на сцені розважального комплексу "Арена" (17.05.2005).

Початком публікації новин сайт відкриває перший і поки єдиний загальнодоступний канал «он-лайн» інформації про "Євробачення 2005" на японській мові для всього 130-мільйонного населення Країни сонця, що сходить, надаючи можливість жителям Японії бути в курсі подій, що відбуваються в культурному просторі України - країни, яка на період проведення цього престижного міжнародного конкурсу по суті стала не тільки «Серцем Європи», але й «Пісенною столицею світу».* * *Цей прес реліз доступний в мережі за адресою:
http://www.japanese-page.kiev.ua/ukr/news_2005-05-18_pr.htm (external link)

Адреса японської сторінки «Євробачення 2005» в мережі:
http://www.japanese-page.kiev.ua/jpn/news-from-ukraine_evrovision-2005.htm (external link)

(для її перегляду на Вашому комп'ютері попередньо повинна бути установлена японська мова)Пермалінк: tiki-view_blog_post.php?blogId=2&postId=106