Перегляд публікації журналу

Повернутись в журнал

Чергова березнева зустріч Краян
Posted by dmytro on 10 Mar'05 11:05 JST
image

Чергова щомісячна зустріч Краян.


Як було запланована чергова зустріч Краян відбудеться третьої суботи березня — 19 березня --, в ресторані Тенґу на Шібуї. Опис ресторану і як до нього добратися на сторінці: Ресторан Тенґу, Шібуя Якщо ви маєте запитання щодо даної зустрічі, ви можете або задати їх в форумі Дозвілля, або в поштовій розсилці ( Поштова розсилка «Краяни» ).

Зустрічі Краян відбуваються у дуже неформальній обстановці, без краваток, вечірніх суконь і без офіційних запрошень. Ми будемо раді побачити нових людей і зустрітися з уже знайомими. Тому запитання про те, чи можна прийти на зустріч є зайвими. Якщо у Вас виникло питання "чи можна прийти", вважайте, що Ви вже отримали ствердну відповідь. Без ніяких сумнівів — приходьте. Якщо ви плануєте прийти на цю зустріч, будь ласка, залиште про це повідомлення в форумі Краян (лівий стовчик, форум Дозвілля, тема 19 березня 2005).

На цій (березневій) зустрічі скоріше за все буде продовжена розмова про організацію Краян або про нагалодження і проведення спільних заходів. Один із можливих майбутніх заходів — проведення "Дня вареників" і перерахування коштів в допомогу одному з дитбудинків в Україні.

Наступна зустріч

Дата 19 березня 2005
Час 17:00
Місце Шібуя, Ресторан Тенгу
Мапа http://www.teng.co.jp/tenpo/map/map033.html (external link)

Інформація про попередні зустрічі:

Kraiany meeting at Shibuya Tengu Mar 19th, 2005.


meeting starts from 17:00
Place Tengu, Shibuya. Map of place is available on the web page.http://www.teng.co.jp/tenpo/map/map033.html (external link)
new to Tokyo? Directions to Tengu at Shibuya : here
Пермалінк: tiki-view_blog_post.php?blogId=2&postId=92